1 31 Mart 2015 günü İstanbul Çağlayan adliyesinde meslektaşımız Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olmasına yol açan terör eylemini lanetlemek ve şehidimizi anmak için Gümüşhane Adliyesi önünde tören düzenlenmiştir.
           Adalet Sarayı önünde gerçekleştirilen programa Garnizon Komutanı Albay Erdal Eren, Cumhuriyet Başsavcısı sayın Bozan Çevik, Adli Yargı Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı sayın Muhammed Zafer Terzi, İl Emniyet Müdürü sayın Orhan Kar, İl Müftüsü sayın Ercan Aksu, Gümüşhane-Bayburt Bölge Barosu Başkanı Avukat sayın İsmail Taştan, hakim-savcılarımız, avukat ve adliye çalışanlarımız katıldı.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, Adli Yargı Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammed Zafer Terzi, Gümüşhane-Bayburt Bölge Barosu Başkanı Avukat İsmail Taştan' ın yapılan konuşmaların ardından İl Müftüsü Ercan Aksu tarafından şehit Savcı Kiraz için duaların yapılmasıyla program sona erdi.

Gümüşhane Adliyesi olarak Şehit Cumhuriyet Savcımıza Allah' tan rahmet kederli ailesi ve tüm yargı çalışanlarımıza baş sağlığı dileriz.

1


 

 

 

 

HAVA DURUMU
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Gümüşhane Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal←